Logo
Subaru Impreza

Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii

Subaru Impreza w obecnej odsłonie jest jeszcze dość świeżym samochodem, ale producent postanowił przeprowadzić lifting. Na razie auto przedstawiono na rynku japońskim i nie wiadomo kiedy odświeżona Impreza trafi w pozostałe zakątki świata.

Subaru Impreza Subaru Impreza

Projektanci zmienili przód samochodu serwując nam między innymi węższy grill czy zderzak z wlotem powietrza ciągnącym się przez całą szerokość. Trzeba przyznać, że z przodu Impreza prezentuje się faktycznie dynamiczniej, choć cała sylwetka zarówno w sedanie, jak i hatchbacku pozostawia już nieco do życzenia.

We wnętrzu znajdziemy nowy system teleinformacyjny oraz przeprojektowane przełączniki zestawu audio. Pojawiły się także nowe elementy wykończenia kabiny, jak choćby dodatki w błyszczącej czerni. W ofercie ma się pojawić fotel kierowcy z elektryczną regulacją i funkcją zapamiętywania pozycji. Wszystkie Imprezy w Japonii mają być dostępne z pakietem Eyesight Touring Assist. Systemy elektroniczne mają wspomagać kierowcę w wielu aspektach.
Subaru Impreza Subaru Impreza
Subaru Impreza na rynku japońskim będzie dostępna z dwoma silnikami. Podstawowy model skorzysta z 1,6-litrowego silnika o mocy 115 KM. Osoby szukające większych wrażeń mogą liczyć na dwulitrową jednostkę o mocy 155 KM. Na razie nie zdradzono większej ilości szczegółów.
Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza

2019-08-29 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Subaru Impreza - odświeżona wersja pokazana w Japonii

emilioestewez 2019-09-11 18:46

Nio niezła kupa... Ehhh