Logo
Porsche Taycan

Porsche ujawniło oficjalną datę premiery modelu Taycan

Porsche Taycan był wielokrotnie pokazywany w kamuflażu i fani marki z niecierpliwością oczekują debiutu pierwszego elektrycznego modelu firmy. Dziś poznaliśmy oficjalną datę premiery. Porsche Taycan ma zostać pokazany światu już 4 września, a impreza premierowa będzie transmitowana w sieci za pośrednictwem strony marki.

Porsche Taycan Porsche Taycan

Elektryczna limuzyna ma zostać zaprezentowana w czasie imprezy rozgrywającej się w trzech ważnych dla marki lokacjach. Auto zadebiutuje równocześnie w Chinach, Kanadzie i Niemczech. Porsche ma duże plany związane z modelem Taycan i taka forma imprezy premierowej pokazuje, że firma szykuje potężne uderzenie w rynek.

Co na razie wiemy na temat Porsche Taycan? Limuzyna ma przyspieszać do setki w czasie poniżej 3,5 s. Prędkość maksymalna prawdopodobnie wyniesie 250 km/h. Za zasilanie mają odpowiadać baterie o pojemności 90 kWh. Mówiło się o zasięgu wynoszącym około 500 km. Szczegóły poznamy już niedługo. Podczas imprezy premierowej powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na temat pierwszego modelu elektrycznego Porsche.
Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan Porsche Taycan

2019-08-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Porsche ujawniło oficjalną datę premiery modelu Taycan