Logo
Chrysler

PSA i FCA po połączeniu nie zrezygnują z żadnej marki

Plan połączenia się koncernów PSA i FCA zrodził wiele pytań na temat przyszłości marek wchodzących w skład gigantów. CEO francuskiego koncernu, Carlos Tavares udzielił wywiadu, w którym uspokoił fanów poszczególnych marek.

Chrysler Chrysler

Tavares potwierdził, że koncern otrzymuje wiele pytań na temat przyszłości marek obu koncernów. Szczególnie chodzi o firmy będące do tej pory pod skrzydłami FCA. Nie jest tajemnicą, że koncern doprowadził niemal do ruiny kilka ze swoich marek i wymagają one wielu inwestycji. Pojawiły się pytania, czy nie lepiej je zlikwidować bądź sprzedać.

CEO PSA przekonuje, że połączenie koncernów nie zaowocuje porzuceniem żadnej z marek. Jak zapewnia wszystkie marki znajdujące się teraz pod wodzą PSA-FCA mają swoją piękną historię i co za tym idzie własne mocne strony. Posiadanie tych marek jest ważne dla ogólnego udziału w rynku, a odbudowa ich silnych pozycji będzie dla połączonych koncernów wielkim wyzwaniem, którego firmy chcą się podjąć. Czas pokaże, jak czy uda się dźwignąć marki nie radzące sobie w ostatnich latach.
Chrysler Chrysler

2019-11-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
PSA i FCA po połączeniu nie zrezygnują z żadnej marki