Logo
Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo Tonale - wyciekły zdjęcia wersji produkcyjnej

Alfa Romeo Tonale jest zasadniczo pojazdem ostatniej szansy dla włoskiej marki. Firma radzi sobie bardzo słabo mimo naprawdę interesujących modeli. Nowy crossover ma przyciągnąć do marki nowych klientów i stworzyć fundament pod kolejne projekty.

Alfa Romeo Tonale Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo Tonale do tej pory była prezentowana w formie konceptu, ale dziś do sieci trafiły pierwsze fotografie produkcyjnej wersji. Najlepsza wiadomość jest taka, że auto nie różni się w dużej mierze od konceptu. Oznacza to nowoczesną i piękną linię nadwozia oraz efektowne detale.

Włoski model ma rzucić wyzwanie takim pojazdom, jak Audi Q3, BMW X1 czy Volvo XC40. Trzeba przyznać, że w kwestii designu Alfa ma się czym pochwalić. Technologicznie auto ma korzystać z podzespołów Jeepa Compass. Na amerykańską technologię nałożono włoskie nadwozie. Projektanci zadbali o liczne detale nadające crossoverowi pazura.
Alfa Romeo Tonale Alfa Romeo Tonale
Na razie nie znamy szczegółów na temat specyfikacji. Alfa Romeo Tonale ma trafić do produkcji po marcowym salonie w Genewie. Biorąc pod uwagę wyciek zdjęć można założyć, że detale poznamy już niedługo.
Alfa Romeo Tonale Alfa Romeo Tonale

2019-10-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Alfa Romeo Tonale - wyciekły zdjęcia wersji produkcyjnej