Logo
Toyota Yaris

Toyota Yaris najchętniej wybieranym autem wśród klientów indywidualnych

Sprzedaż samochodów w Polsce wśród klientów indywidualnych a flotowych to dwa różne tematy. Ci indywidualni stawiają jak pokazuje ostatnie statystyki na inną markę. Flotowo najchętniej wybierana jest oczywiście Skoda, ale klienci indywidualni przeszli na stronę Toyoty. 

Toyota Yaris Toyota Yaris

Przez ostatni rok toczyła się zażarta walka między Oplem Astrą a Skoda Fabią. Oba auta były w czołówce najchętniej wybieranych samochodów. Astra rządziła przez pierwsze 10 miesięcy, następnie Skoda znalazła się na pierwszym miejscu, jednak w ostatecznym rozrachunku to niepozorna Toyota Yaris uplasowała się na szczycie list sprzedaży z ilością 6088 sprzedanych sztuk. 

Zaraz za nią znalazła się Skoda Fabia oraz Opel Astra najdroższy z całej trójki. Polacy pokochali także Tipo, które zajęło miejsce tuż poza podium, sprzedając się w ilości 4 333 sztuk. Flotowa Octavia zajęła tutaj szóste miejsce. 

2018-01-07 - F. Michalak

1

Komentarze do:
Toyota Yaris najchętniej wybieranym autem wśród klientów indywidualnych

Irek.czapa 2018-01-31 16:55

Modele Toyoty ogólnie fajnie się sprawdzają w terenie. Ze dwa razy w Panek wypożyczałem ich nowe modele i nie miałem co do nich żadnych zastrzeżeń. Fajnie się sprawdzają iw mieście i na dalszych trasach.