Logo
Toyota Supra

Toyota Supra na oficjalnym wideo. Wpadka meksykańskiego oddziału marki

Toyota Supra rozbudza fantazję miłośników sportowych samochodów. To prawdopodobnie jeden z najbardziej oczekiwanych modeli ostatnich lat. Liczne przecieki i plotki nakreśliły nam już obraz japońskiego sportowca.

 
Nadal nie znamy ostatecznych szczegółów technicznych, ale wiemy, że Supra ma być szybka i dawać radość z jazdy. A dziś możemy zobaczyć nagranie premierowe nowego modelu. Toyota nie zaprezentowała oficjalnie Supry, ale meksykański oddział marki zaliczył poważną wpadkę. Firma opublikowała przypadkowo oficjalny spot Supry.

Toyota Supra Toyota Supra

I dzięki temu możemy nie tylko zobaczyć jak wygląda nowe coupe, ale też napawać się tym jak jeździ. Oczywiście design nie jest żadnym zaskoczeniem. Mimo to dobrze zobaczyć nową Suprę w ruchu bez kamuflażu. Auto robi wrażenie i zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jeżeli producent dopełni obietnice o rozsądnej cenie i prawdziwych sportowych wrażeniach z jazdy to czeka nas prawdziwy hit.

Toyota Supra Toyota Supra

2019-01-11 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Toyota Supra na oficjalnym wideo. Wpadka meksykańskiego oddziału marki

kokoszz 2019-01-13 20:13

coś ostatnio same Przypadkowe wpadki przed premiera...to sie nazywa kontrolowany wyciek dla zwiększenie zasiegu Chyba głubi w t owierzy ? ciekawe co wymysla nastepnego marketingowcy