Logo
Opel Zafira Life

Opel Zafira Life - rodzinny model w rozmiarze XXL

Opel pod banderą PSA wymienia swoją ofertę na nową. Dziś zaprezentowano model Zafira Life i niestety nie mamy do czynienia z kontynuacją założeń Zafiry. Zamiast tego dostaliśmy kolejne wcielenie Vivaro. I pod nazwą Vivaro Life auto trafi do oferty Vauxhalla. Możliwe też, że jako wersja dostawcza będzie dostępne w ofercie Opla jako Vivaro.

Opel Zafira Life Opel Zafira Life

Co jednak ma do zaoferowania nowy osobowy van? Opel Zafira Life bazuje na innych modelach PSA, czyli Peugeocie Expert czy Citroenie Jumpy. Od swoich braci wyróżnia się przednimi światłami charakterystycznymi dla Opla. Oficjalny debiut auta ma mieć miejsce 18 stycznia i wtedy poznamy szczegóły.

Opel Zafira Life ma być dostępna z nadwoziem o długości 4,95 m oraz 5,30 m. Do sprzedaży mają trafić różne konfiguracje wnętrza oferujące od czterech do dziewięciu miejsc. Wszystkie fotele mają być też bardzo łatwe w demontażu. Producent zapowiada także bogate wyposażenie oraz wysoką jakość wykończenia.
Opel Zafira Life Opel Zafira Life
Nie zdradzono na razie żadnych szczegółów odnośnie napędu. Potwierdzono jednak, że w przyszłości zadebiutuje w pełni elektryczna wersja vana. Pozostaje tylko pytanie, czy klienci Opla będą zadowoleni z takiej Zafiry?
Opel Zafira Life Opel Zafira Life Opel Zafira Life Opel Zafira Life Opel Zafira Life Opel Zafira Life Opel Zafira Life Opel Zafira Life Opel Zafira Life

2019-01-09 - J. Kruczek

2

Komentarze do:
Opel Zafira Life - rodzinny model w rozmiarze XXL

gagatek27 2019-01-09 15:04

Ale syf! Z dostawczaka nigdy nie będzie osobowego vana! Jeździłem Berlingo, T6, Transitem i te auta nie maja nic wspólnego z osobowym vanem. Zwykłe lenistwo ze strony francuzów. Napis Life , active, itp na karoserii przeszklonego dostawczaka nie podniesie ani komfortu ani prestiżu auta.

Qbol 2019-01-09 21:32

Zgadzam się z gagatek27. Czekałem na Zafire bo miałem nadzieje że podąży kierunkiem insygni. Miała stracić na wadze zyskując lepsza dynamikę ale zachowując swoją funkcjonalność i charakter ostatnich modeli. Cieżko znaleść 7 osobowe auto, które nie jest Suvem albo wielkim paskudnym Vanem.