Logo
BMW 7

Nowe BMW 7 na fotografiach. Producent zaliczył wyciek materiałów

BMW w ostatnim czasie nie ma szczęścia do utrzymywania tajemnicy. Wygląda na to, że poznaliśmy wygląd nowej serii 7, która ma zostać zaprezentowana w tym roku.

BMW 7 BMW 7

Limuzyna prawdopodobnie zostanie pokazana oficjalnie podczas marcowego salonu samochodowego w Genewie. W ostatnich dniach do sieci wyciekło kilka zdjęć ukazujących fragmenty auta. A teraz BMWBlog opublikował fotografie całej limuzyny. Według publikacji za wyciek zdjęć jest odpowiedzialna osoba zajmująca się konfiguratorem online.

Zdjęcia pokazują nową serię 7 w kilku wersjach, co pozwala przyjrzeć się dokładnie szykowanemu designowi. Przód dominuje potężny grill w stylu marki. Otaczają go przestylizowane reflektory. W tyle znajdziemy popularną ostatnio belkę oświetleniową łączącą lampy. Auto stylistycznie nawiązuje do SUVa X7. Nieoficjalnie mówi się też, że jednostki napędowe zostaną zapożyczone właśnie z X7 i nowej serii 8.
BMW 7 BMW 7
Informacje płynące od producenta sugerują, że sieciowy debiut nowej serii 7 nastąpi już w przyszłym tygodniu. Wygląda na to, że producent nie ma już co zwlekać z premierą. Publiczny pokaz powinien mieć miejsce w Genewie, choć oficjalnie tego nie potwierdzono.
BMW 7 BMW 7

2019-01-10 - J. Kruczek

4

Komentarze do:
Nowe BMW 7 na fotografiach. Producent zaliczył wyciek materiałów

Diesel V8 2019-01-10 19:59

Jaki wyciek materiałów ?? Przecież te auto się nic nie zmieniło ! Będzie miało pewnie jeden wielki tablet w środku ;/

Jarek__F1 2019-01-10 21:44

Ookrpoopneee

Diesel Power 2019-01-10 22:50

Jak patrzę na to BMW, to przypomina mi się konkurs na najbrzydszego psa na świecie, tam był taki z odsłoniętymi zębami. Trochę przesadzili z wielkością "nerek", chyba że im się aż tak silniki przegrzewają, że takie wloty zrobili.

okropny 2019-01-10 23:06

Co oni robią z tymi nerkami, to już Bangle robił ładniejsze przody