Logo
Lexus LC Convertible

Lexus LC Convertible - koncepcyjny kabriolet gotowy do produkcji

Lexus zaprezentował model LC Convertible, który ma zostać pokazany publicznie podczas salonu samochodowego w Detroit już za kilka dni. Luksusowy kabriolet został przedstawiony jako koncept, ale wygląda na samochód gotowy do produkcji.

 
Producent twierdzi, że auto powstało w wyniku sprawdzania swoich możliwości przez zespół projektowy marki. Auto wykorzystuje efektowny design coupe, aby stworzyć wizję pięknego kabrioletu przyszłości. I trzeba przyznać, że LC pozbawiony dachu prezentuje się naprawdę pociągająco.

Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible

Lexus LC Convertible posiada nadwozie o długości 4770 mm, szerokości 1920 mm oraz wysokości 1340 mm. Tym samym auto jest nieco dłuższe i niższe od zabudowanej wersji. Większość designu pozostała niezmieniona względem coupe. Oczywiście główną różnicą jest materiałowy dach oraz zmieniona przednia szyba. Projektanci zadbali też o kilka detali, jak czarne wykończenie niektórych elementów nadwozia, czy nowe 22-calowe felgi.

We wnętrzu znalazła się tapicerka z białej skóry z żółtymi przeszyciami. Całość prezentuje się bardzo elegancko. W kwestii szczegółów to powinniśmy je poznać w przyszłym tygodniu. Wtedy auto zostanie pokazane zwiedzającym targi NAIAS w Detroit.
Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible Lexus LC Convertible

2019-01-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lexus LC Convertible - koncepcyjny kabriolet gotowy do produkcji