Logo
Ford Focus ST

Ford Focus ST - wyciekły zdjęcia bez kamuflażu

Ford Focus ST ma niedługo zostać oficjalnie zapowiedziany, ale nim to nastąpi możemy rzucić okiem na zdjęcia, które wyciekły z jednej z fabryk. Na fotografiach możemy zobaczyć, jak prezentuje się nowy Ford Focus ST bez kamuflażu.

Ford Focus ST Ford Focus ST

Przede wszystkim dzięki nowemu designowi bazowego modelu, auto zdaje się być bardziej eleganckie od poprzednika. Nie oznacza to mniej sportowego charakteru. Wręcz przeciwnie zastosowane modyfikacje wydają się być bardziej agresywne niż w ostatniej generacji.

Projektanci zastosowali zmodyfikowane zderzaki. W przedniej części mamy spory splitter i dodatkowy dolot powietrza pod grillem. W tyle znalazł się niewielki dyfuzor z dwoma końcówkami wydechu. Nie zabrakło też poszerzonych progów oraz obowiązkowej lotki nad tylną szybą. Za lekkimi felgami skrywa się wydajniejszy układ hamulcowy z czerwonymi zaciskami.
Ford Focus ST Ford Focus ST
Wnętrze nie przeszło wielu modyfikacji. Mamy tu sportowe fotele Recaro oraz detale z karbonu i metalu. Nie zdradzono na razie jaki napęd wykorzysta Ford Focus ST. Zapewne będzie to 2,3-litrowy silnik EcoBoost, który w Mustangu generuje moc 286 KM. Jaka wartość znajdzie się pod maską Focusa ST? Tego nie wiemy.
Ford Focus ST

2018-12-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ford Focus ST - wyciekły zdjęcia bez kamuflażu